Veri Kurtarma ve Yedekleme Hizmetleri

Bilgisayarların en önemli parçalarından biri depolama birimleridir. Bilgisayarın çalışmaması, yavaş çalışması, bazı programların hata vermesi istenmeyen durumlardır fakat telafi edilmeleri kolaydır. Hatta bir bilgisayarınız tamamen çalışmasa bile yeni bir bilgisayar alarak devam edebilirsiniz. Fakat durum depolama birimi olunca vazgeçmek o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü o cihazlarda, kaybolması durumunda işleri çıkmaza sokabilecek bilgiler, ailenize ait fotoğraf ve videolar, en son yaptığınız çizimler, günlerce emek harcadığınız sunumlar olabilir.

Depolama birimleri olarak en çok kullanılan cihazlar, sabit diskler (Harddisk), taşınabilir diskler, flash bellekler, disketler, CD, DVD ve Bluray disklerdir. Bu cihazlar değişik sebeplerle arıza yapabilir ki bu sebeplerin başında elektrik akımındaki düzensizlikler gelir. Yanlış kullanım, sıvı teması, güneş ışığına maruz kalma, cihazın ekonomik ömrünü doldurması gibi sebeplerle de cihazlarınız kullanım dışı kalabilir. Peki bu durumda bu cihazlarınızın içerisindeki bilgi ve belgelerinizi nasıl kurtarabilirsiniz?

Tara proje olarak bilgi ve belgelerinize önem veriyoruz. Depolama birimlerinizi inceleyip kurtarılabilir bilgilerinizi ve yapılacak işlemlerin maliyetini size bildiriyoruz. Cihazınız kurtarılabilecek durumda ise cihazınızı çalışır duruma getirirerek size teslim ediyoruz. En önemliside bilgilerinizi yedekleyerek tekrar kullanabilmenize olanak sağlıyoruz.

Yeni yorum ekle